Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego pn. "Zimowy wypoczynek dla dzieci i młodzieży"

• 17-01-2022

Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego pn. "Udział w Ogólnopolskich Konfrontacjach Teatralnych P'OKOT w Międzyrzeczu.

• 29-10-2019
W załączniku znajduje się uproszczona oferta realizacji zadania publicznego  pn. "Udział w Ogólnopolskich Konfrontacjach Teatralnych P'OKOT w Międzyrzeczu.

Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego "EKO-miłośnicy z GMINY ZABÓR"

• 22-10-2019
W załączniku znajduje się uproszczona oferta realizacji zadania publicznego "EKO-miłośnicy z GMINY ZABÓR"

Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego "Udział w 32. Łódzkim Przeglądzie Teatrów Amatorskich ŁÓPTA w Łodzi"

• 27-09-2019
W załączniku znajduje się uproszczona oferta realizacji zadania publicznego "Udział w 32. Łódzkim Przeglądzie Teatrów Amatorskich ŁÓPTA w Łodzi".

Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego " Park rozrywki MAJALAND -wakacyjna wizyta w miejscu, gdzie dofinansowanie pozyskano z funduszy UE."

• 02-08-2019
W załączniku znajduje się uproszczona oferta realizacji zadania publicznego " Park rozrywki MAJALAND -wakacyjna wizyta w miejscu, gdzie dofinansowanie pozyskano z funduszy UE."

Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego pn. " Udział w IV Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Amatorskich osób bardzo dorosłych AMARANTUS w Jaworznie."

• 24-04-2019
W załączniku znajduje się uproszczona oferta realizacji zadania publicznego pn. " Udział w IV Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Amatorskich osób bardzo dorosłych AMARANTUS w Jaworznie."

Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego pn. Udział dzieci i młodzieży Gminy Zabór - aktorów Grupy Teatralnej "Klepsydra" w festiwalach ogólnopolskich.

• 10-04-2019
W linku poniżej znajduje się uproszczona oferta realizacji zadania publicznego pn. Udział dzieci i młodzieży Gminy Zabór - aktorów Grupy Teatralnej "Klepsydra" w festiwalach ogólnopolskich.

Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego pn. FERIE W GMINIE ZABÓR

• 24-12-2018
W linku poniżej znajduje się Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego pn. FERIE W GMINIE ZABÓR

Uproszczona oferta na realizację zadania publicznego pn:Koncert poezji śpiewanej "Jesienna zaduma"

Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego pn. " EKO - miłośnicy GMINY ZABÓR".

• 11-10-2018
W linku poniżej znajduje się Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego           pn. " EKO - miłośnicy GMINY ZABÓR".