Logo: Gminazabór

News box

Dofinansowanie na remont i przebudowę dróg lokalnych.

• Autor: Iwona Adamiak
W dniu wczorajszym Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak wręczył Gminie Zabór czek na dotację do remontu i przebudowy dróg lokalnych. Środki pochodzą z Funduszu Dróg Samorządowych. Gmina Zabór uzyskała dofinansowanie w kwocie 3 068 979 zł i zostanie ono przeznaczone na remont ulicy Sosnowej w Droszkowie oraz ulic:Makowej, Widokowej, Żródlanej i Ruczajowej w Przytoku

Obraz może zawierać: 3 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją, buty i w budynku

"Tydzień Przedsiębiorcy"

• Autor: Iwona Adamiak
Szanowni Państwo, od 23 do 27 września 2019 r. Oddział ZUS w Zielonej Górze po raz kolejny organizuje "Tydzień Przedsięborcy". W tym czasie klienci w jednym miejscu mogą uzyskać informacje na temat ubezpieczeń społecznych, a także skorzystać z:
  • bezpłatnych seminariów tematycznych,
  • konsultacji dotyczących usług oferowanych przez ZUS,
  • porad ekspertów ZUS oraz z innych instytucji.

Zaproszenie do udziału w Projekcie Aktywni na lubuskim rynku pracy

• Autor: Iwona Adamiak
Zaproszenie do udziału w Projekcie Aktywni na lubuskim rynku pracy.

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, iż na terenie województwa lubuskiego realizowany jest w okresie do 31.05.2020 r. projekt „Aktywni na lubuskim rynku pracy”.

Udział w projekcie jest BEZPŁATNY.

Celem projektu jest podniesienie kwalifikacji i umiejętności Uczestników.

Do udziału w projekcie zapraszamy osoby:
• pracujące/zamieszkujące na terenie województwa lubuskiego
• w wieku 18-29 lat
• bierne zawodowo
• ubogo pracujące

W szczególności należące do jednej z poniższych grup:
• osoby z niepełnosprawnością
• osoby zamieszkujące miasta tj. Międzyrzecz, Nowa Sól, Słubice, Świebodzin,Żagań, Żary
• osoby o niskich kwalifikacjach

W ramach projektu oferujemy:
• Bezpłatne szkolenia zawodowe wraz ze stypendium
• Egzamin potwierdzający nabycie kwalifikacji
• Płatny staż zawodowy

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.pracalubuskie.com.pl

Jednocześnie zwracamy się z uprzejmą prośbą o rozpowszechnienie informacji o projekcie wśród potencjalnie zainteresowanych osób.

W linku znajduje się plakat oraz ulotka promocyjna, które można umieścić na ogólnodostępnych tablicach w Państwa placówce LINK >>>

Plakat w wersji papierowej możemy przesłać do Państwa po otrzymaniu informacji z zapotrzebowaniem na adres e-mail

Projekt „Aktywni na lubuskim rynku pracy” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020.
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Personelem Projektu

Biuro Projektu
ul. Kazimierza Wielkiego 3

Najnowsze wydanie Plotołamacza

• Autor: Iwona Adamiak
Szanowni Mieszkańcy, zapraszamy do lektury najnowszego wydania Plotołamacza.

X sesja Rady Gminy Zabór.

• 18-09-2019
  • Autor: Iwona Adamiak
Szanowni Mieszkańcy Gminy Zabór, 27 września 2019 r. o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Zaborze przy ul. Lipowej 15 odbedzie się X sesja Rady Gminy Zabór. Porządek obrad poniżej.

Pożegnanie wakacji z SMC.

• 17-09-2019
  • Autor: Iwona Adamiak
Na plakacie poniżej przedstawiamy podsumowanie wyjazdu do Majaland zorganizowanego przez Stowarzyszenie Miłośników Czarnej.

Wycieczka autokarowa do muzeów.

• 16-09-2019
  • Autor: Iwona Adamiak
Stowarzyszenie Miłośników Droszkowa zaprasza wszystkich chętnych w dniu 12 października 2019 r. (sobota)  na wycieczkę autokarową do muzeów:
1) Arkadego Fiedlera w Puszczykowie,
2) Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego  w Szreniawie; (województwo wielkopolskie). Szczegóły na plakacie.

Akcja Masz Głos.

• Autor: Iwona Adamiak
Ruszyła kolejna edycja akcji Masz Głos – przedsięwzięcia, które pomaga zmieniać najbliższe otoczenie tak, aby mieszkańcom żyło się wygodniej, ciekawiej, łatwiej. Chcesz ścieżki rowerowej, lepiej oświetlonej drogi albo marzysz o warsztatach dla rodzin bądź czystszym powietrzu? Dołącz do akcji Masz Głos – rejestracja trwa przez cały wrzesień na stronie www.maszglos.pl. Udział jest bezpłatny, a zgłosić się może każdy – wystarczy zapał do działania na rzecz Twojej miejscowości. Najskuteczniejsi mogą zdobyć nagrodę Super Samorząd.

Bezpośredni link do ankiety zgłoszeniowej do akcji: maszglos.pl/o-akcji/dolacz/
Bezpośredni link do formularza zgłoszeniowego na szkolenie w województwie lubuskim: maszglos.pl/szkolenie/szkolenie-w-gorzowie-wielkopolskim/

Więcej informacji o akcji Masz Głos na stronie: www.maszglos.pl

Posiedzenie Komisji ds. Budżetu, Infrastruktury i Rolnictwa.

• Autor: Iwona Adamiak
Szanowni Mieszkańcy Gminy Zabór uprzejmie informujemy, że w dniu 24 września 2019r. o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Zaborze odbędzie się posiedzenie Komisji ds. Budżetu, Infrastruktury i Rolnictwa. Porządek poniżej.

Posiedzenie Komisji ds. Społecznych

• Autor: Iwona Adamiak
Szanowni Mieszkańcy Gminy Zabór uprzejmie informujemy, że w dniu 26 września 2019r. o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Zaborze odbędzie się posiedzenie Komisji ds. Społecznych. Porządek poniżej.

1 2 3 4 5 6 ... 89