Logo: Gminazabór

Skład Rady Gminy kadencja 2018-2023

Skład osobowy Rady Gminy Zabór w kadencji 2018-2023

  • 28-11-2018
  • Autor: Iwona Adamiak
  • drukuj
  Skład osobowy Rady Gminy Zabór w kadencji 2018-2023.
 
L.p.
 
 
 
Imię i nazwisko
 
Nr i zasięg okręgu wyborczego
 
Pełnione funkcje w Radzie Gminy Zabór
 
 
1.
 
 
Justyna Zakrzewska - Woźniak
 
Okręg wyborczy nr 1
 
Czarna, Czarna ul. Nad Stawami,
ul. Sosnowa, Dąbrowa
 
 
Wiceprzewodnicząca   Rady Gminy Zabór
 
 
 
2.
 
 
 
Ryszard Bigaj
 
Okręg wyborczy nr 2
 
Łaz, Łaz ul. Osiedle Ruczajowe, ul. Winna, osada Wielobłota
 
 
 
 
Radny
 
 
3.
 
 
Bogdan Grajewski
 
Okręg wyborczy nr 3
 
Milsko
 
 
 
Radny
 
 
4.
 
 
Elżbieta Cholewińska
 
 
Okręg wyborczy nr 4
 
Tarnawa, osada Mielno
 
 
 
 
Radna
 
 
5.
 
 
Czesław Słodnik
 
Okręg wyborczy nr 5
 
Zabór: ul. Akacjowa,
 ul. Błotna, ul. Kwiatowa, ul. Ogrodowa, ul. Sportowa
 
 
Radny
 
 
 
6.
 
 
 
Arkadiusz Mieczyński
 
Okręg wyborczy nr 6
 
Zabór: ul. Burgundzka, ul. Gronowa,
ul. Leśna, ul. Morwowa, ul. Toskańska,
ul. Witosa, ul. Szampańska, ul. Winiarska
 
 
 
Radny
 
 
 
 
7.
 
 
 
 
Marta Ratajska
 
Okręg wyborczy nr 7
 
Zabór: ul. Chłapowskiego, ul. Cichy Zakątek,  ul. Klonowa, ul. Krótka,
 ul. Na wzgórzu, ul. Okrężna, ul. Polna,
ul. Tylna, ul. Wapienna, osada Proczki
 
 
 
 
 
 
Radna
 
 
 
 
8.
 
 
 
 
Tadeusz Karkosz
 
 Okręg wyborczy nr 8
 
Zabór: ul. Lipowa, ul. Łąkowa, ul. Osiedle Lido, ul. Pocztowa, Plac Ks. Kanonika Leszka Gościmińskiego, ul. Szkolna,
ul. Stolarska, ul. Zamkowa
 
 
 
 
Radny
 
 
 
 
 
 
 
9.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Małgorzata Pac
 
Okręg wyborczy nr 9
 
Przytok: ul. Brzozowa, ul. Ceglana,
 ul. Chabrowa, ul. Dzika ul. Fiołkowa,
 ul. Golfowa ul. Kamienna, ul. Kąpielowa, ul. Kwiatowa, ul. Lubuska Nr 18; 20; 22; 24 - 69; 71; 73; 75; 77; 79, ul. Makowa,
ul. Myśliwska, ul. Na wzgórzu,
ul. Ogrodowa, ul. Ruczajowa,
ul. Widokowa, ul. Zacisze, ul. Zbożowa,
ul. Zdrojowa, ul. Źródlana
 
 
 
 
 
 
 
 
Radna
 
 
 
 
10.
 
 
 
 
Halina Ryś
 
Okręg wyborczy nr 10
 
Przytok: ul. Akacjowa, ul. Gajowa,
ul. Lubuska Nr 1 - 17; 19, 21, 23,
ul. Odrzańska, ul. Pałacowa, ul. Parkowa, ul. Piaskowa, ul. Sadowa,
ul. Skowronkowa, ul. Słoneczna, przysiółek Przytoczki, przysiółek Rajewo
 
 
 
 
 
Radna
 
 
 
11.
 
 
 
Dariusz Michalski
 
Okręg wyborczy nr 11
 
Przytok: ul. Dębowa, ul. Drzewna,
ul. Janowska ul. Kisielińska, ul. Kościelna, ul. Lawendowa, ul. Leśna, ul. Sosnowa
 
 
 
 
Radny
 
 
 
 
12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Maciej Bardelas
 
Okręg wyborczy nr 12
 
Droszków: ul. Akacjowa, ul. Brzozowa,
ul. Bukowa, ul. Grabowa, ul. Jesionowa, ul. Jazzowa, ul. Klonowa, ul. Leśna,
ul. Lipowa, ul. Orzechowa, ul. Ptasia,
ul. Tęczowa, ul. Wierzbowa, ul. Wspólna
 
 
 
 
Radny
 
 
 
 
13.
 
 
 
 
Marzena Kiderys
 
 
Okręg wyborczy nr 13
 
Droszków: ul. 3 Maja, ul. Ceglana,
ul. Cyprysowa, ul. Kalinowa,
ul. Konwaliowa, ul. Osiedle Wypoczynek, ul. Piaskowa, ul. Różana, ul. Wrzosowa, ul. Źródlana
 
 
 
 
Radna
 
 
 
 
 
14.
 
 
 
 
 
Dariusz Tarnas
 
 
 
Okręg wyborczy nr 14
 
Droszków: ul. Brzask, ul. Brzoskwiniowa, ul. Dębowa Nr 1-15, 17,19, 21, 21c, 23, 25, ul. Drobiarska, ul. Działkowa,
ul. Jutrzenka, ul. Księżycowa, ul. Pogodna, ul. Polna, ul. Promykowa, ul. Przy lesie,
ul. Ruczajowa,  ul. Słoneczna,
ul. Sosnowa, ul. Strumykowa,
ul. Świetlista, ul. Zielonogórska
 
 
 
 
 
Przewodniczący  Rady Gminy Zabór
 
 
 
 
15.
 
 
 
 
Rafał Krieger
 
Okręg wyborczy nr 15
 
Droszków: ul. Czereśniowa, ul. Dębowa Nr 16, 18, 20, 22, 24, 25a, 26a, 27, 28, 31, 35, 39, 43, ul. Jagodowa, ul. Jaśminowa, ul. Jeżynowa, ul. Kościelna, ul. Krótka,
 ul. Malinowa, ul. Porzeczkowa,
ul. Poziomkowa, ul. Truskawkowa,
ul. Wiśniowa
 
 
 
 
Radny