Logo: Gminazabór
Logo: BIP Logo: epuap Logo: Facebook

News box

Badanie Koniunktury w Gospodarstwach Rolnych (AK-R)

W dniach od 15 do 31 lipca bieżącego roku na terenie całej Polski odbędzie się Badanie Koniunktury w Gospodarstwach Rolnych (AK-R). Celem tego badania jest uzyskanie informacji od rolników na temat ich ocen przeszłej (ostatnie półrocze) i obecnej sytuacji gospodarczej w ich gospodarstwach, a także prognoz na następne półrocze.

Badanie to dostarcza kluczowych danych dotyczących m.in. opłacalności produkcji rolnej oraz bieżącego popytu na produkty rolne. Informacje te są niezbędne do podejmowania strategicznych decyzji dotyczących rozwoju rolnictwa zarówno na poziomie krajowym, wojewódzkim, jak i lokalnym.Udział jak największej liczby rolników w tym badaniu jest niezwykle istotny dla uzyskania miarodajnych wyników. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału.

informacja o wszczęciu postępowania

Informacja o wszczęciu  postępowania administracyjnego w sprawie wydania pozwolenia wodnoprawnego.

Podróże z klasą

Nowy program Ministera Edukacji Narodowej "Podróże z klasą."

10 lecie

Stowarzyszenie Miłośników Czarnej zaprasza na obchody Jubileuszu 10- lecia SMC. Szczegóły na plakacie.

Zaproszenie na spotkanie

Szanowni Mieszkańcy, zapraszamy na spotkanie, które odbedzie się 16.07.2024 r. o godz. 18.00 w świetlicy w Droszkowie. Szczegóły na plakacie.

Planowane wyłączenie prądu

Informujemy o planowanym wyłączeniu prądu w miejscowości Droszków ul.Poziomkowa nr 10 i 12 w dniu 16 lipca od godz.8.30-14.00.

FUNDUSZ SOŁECKI

Sołtys wraz z Radą Sołecką informuje o możliwości zgłaszania swoich propozycji do funduszu sołeckiego na 2025r. Szczegóły na plakacie.

Biesiada

KGW w Czarnej zaprasza na bezpłatną biesiadę dla seniorów z terenu Gminy Zabór. Szczegółowe informacje na plakacie.

Oferta pracy

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zaborze zatrudni od września osobę do  sprzątania w  Publicznym Przedszkolu w Droszkowie. Wymiar zatrudnienia 1/2 etatu. CV należy przesłać na adres e-mail

Projekt "Wakacyjna AktywAKCJA"

Stowarzyszenie PASJA W DREWNIE zaprasza dzieci i młodzież na bezpłatne spotkania. Szczegóły na plakacie.

1 2 3 4 5 6 ... 249