Logo: Gminazabór
Logo: BIP Logo: epuap Logo: Facebook

CZYSTE POWIETRZE

KOMUNIKAT DLA WNIOSKODAWCÓW PROGRAMU PRIORYTETOWEGO CZYSTE POWIETRZE

PORTAL BENEFICJENTA WFOŚiGW w Zielonej Górze umożliwia dostęp do wniosków złożonych według wersji Programu obowiązujących wyłącznie do dnia 02.01.2023 r. 
Wnioski o dofinansowanie w formie dotacji lub dotacji z prefinansowaniem od dnia 03.01.2023 r. można składać wyłącznie poprzez: serwis gov.pl pod adresem https://www.gov.pl/web/gov/skorzystaj-z-programu-czyste-powietrze  lub system Generator Wniosków o Dofinansowanie (GWD) pod adresem https://gwd.nfosigw.gov.pl .

AKTUALNE DANE O WDRAŻANIU PROGRAMU „CZYSTE POWIETRZE” NA TERENIE GMINY ZABÓR

OD STYCZNIA ZMIANY W PROGRAMIE CZYSTE POWIETRZE

 
Uprzejmie informujemy, że uruchomienie nowej, zmienionej wersji Programu „Czyste Powietrze” nastąpi w dniu 3 stycznia 2023 r. Od tego dnia zaczną obowiązywać nowe warunki programu.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Beneficjentów, zmiany obejmują m.in. podwyższenie progów dochodowych, zwiększenie wysokości dotacji oraz możliwość złożenia kolejnego wniosku o dofinansowanie dla tych, którzy już wcześniej skorzystali z Programu. Jednocześnie i przede wszystkim promujemy kompleksową termomodernizację, która służy bezpieczeństwu cieplnemu gospodarstw naszych beneficjentów. Efektywne energetycznie domy to mniejsze koszty ogrzewania budynku, ale i poprawa jakości powietrza.

Nowy Program, na podstawie którego nabór rozpocznie się od 03 stycznia 2023 r. dostępny jest w linku poniżej.
Zapoznaj się ze zmienionym programem „Czyste Powietrze”
 

AKTUALNE DANE O WDRAŻANIU PROGRAMU „CZYSTE POWIETRZE” NA TERENIE GMINY ZABÓR

PROGRAM CZYSTE POWIETRZE

CZYSTE POWIETRZE